Sportovní klub zaměřený na výuku Karate a sebeobranu

O klubu

Klub založil a vedl od 24.10.1991 Ing. Milan Klukáček. On sám začal cvičit v roce 1973 v TJ Uhelné sklady Praha. Byl předsedou oddílu karate, trenérem a úspěšným závodníkem. V roce 1975 byl členem teamu, který vyhrál národní ligu v karate. V roce 1982 založil společně s Ing.arch.Alešem Cihelkou TJ Karate Praha, která byla po řadu let největší a nejúspěšnější organizací tohoto sportu v tehdejším Československu. Až do roku 1991 byl předsedou této tělovýchovné jednoty.

V roce 1986 založil organizaci Taekwon-do ITF a stal se jejím prvním prezidentem. V roce 1990 založil Taekwon-do WTF. Milan Klukáček byl předsedou Pražského svazu katare, Předsedou Českého svazu karate.Dodnes vykonává funkci zkušebního komisaře. Byl předsedou organizačního výboru mnoha soutěží karate z toho 5x Poháru Bohémia, který byl po řadu let největší soutěží u nás. Od roku 1991 se věnuje vedení Sport clubu K3. Je předsedou a šéftrenérem tohoto klubu. Nosným oddílem bylo karate, které tvoří hlavní část členské základny. Byla zde vychována řada úspěšných závodníků.